Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Aktualno�ci

Non-profit


Strona testowana na przeglądarkach:
- Opera v8.54;
- MozillaFirefox 1.5.0.2;
- Internet Explorer 6.Valid HTML 4.01 Transitional

Valid CSS!

Monika śpiewała z gwiazdami estrady.

Dnia 15stycznia 2010 roku sala widowiskowo-sportowa w Twardogórze wypełniła się po brzegi. Ponad tysiąc osób przybyło oklaskiwać występ zespołu Golec u Orkiestra. Koncert ten został zorganizowany przez burmistrza MiG i miejscowy GOSiR a poprowadził go Robert Orlikowski. Jako pierwsza wystąpiła twardogórzanka (trzynastoletnia) Monika Federyszyn laureatka Nagrody Grand Prix II Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek wykonując kolędę Cicha noc. W trakcie koncertu Monika w nagrodę wykonała z braćmi Golcami kolędę Przybieżeli do Betlejem. Podczas koncertu goście wykonywali znane kolędy jak Bóg się rodzi, czy Wśród nocnej ciszy oraz liczne pastorałki. Dominowała muzyka i stroje góralskie. W drugiej części zespół wykonał Ściernisko, Lornetkę, Słodycze, Crazy is my life oraz Góralskie tango, a publiczność żywo reagowała. Światła, telebim podnosił nastrój tego udanego koncertu. Po koncercie artyści z ochotą podpisywali swoje płyty oraz chętnie pozowali do zdjęć. Zaznaczyć należy że artyści przyjechali do Twardogóry już przed

piętnastą na generalną próbę z laureatką Moniką Federyszyn. ( Artyści byli już po trzynastej.) Łukasz Golec, podczas koncertu, pochwalił natomiast akustykę sali, jest ona jedną z lepszych, na których przyszło im występować.


   WebDesigner: Mateusz Kołecki
Zaloguj